jana

vodoznak-WEBDESIGN-kubes

 

Tyto chovatelské stanice jsou specializovány na chov RETRIEVERŮ (Retriever čti Retrívr). Chovatelská stanice "z Vlčích luk" je nejstarší chovatelská stanice všech retrieverů v ČR. Obě chovatelské stanice jsou prakticky spojené a jejich chovný materiál je totožný. Jsme jediní v ČR, kteří chovají všech šest plemen retrieverů.

   

Tzn. že od všech šesti plemen odchováme štěňata. Zatím jsme nenašli nikde jinde ve světě chovatelskou stanici, která by odchovávala všech šest druhů retriverů. V našem chovu využíváme jedince stoprocentně zdravé. Feny do dalšího chovu máme svoje a psy, abychom zabránili úzké příbuzenské plemenitbě, kupujeme. Náš chov je postaven převážně na skandinávských a anglických psech. Všechna štěňata mají průkaz původu FCI. Jsou pod stálou preventivní veterinární kontrolou. Všechna štěňata jsou prodávána ve stáří minimálně osmi týdnů. V té době jsou třikrát odčervena a nejméně dvakrát očkována,čipovaná.

      
      
   

Před prodejem jsou všechna štěňata podrobena velmi důkladné veterinární prohlídce. Tuto prohlídku pochopitelně provádí veterinární lékař. Po dobu krytí, případně i několik dní dopředu fenu u nás rádi ubytujeme.
Veškeré podrobnosti o našem chovu a našich psech se dozvíte v naší knize „RETRÍVŘI“, kterou vydalo nakladatelství DONA v Českých Budějovicích www.dona.cz